Produkty alfabetycznie

  
     » ZaawansowaneO firmie

Właścicielem oraz administratorem sklepu i-medyczny.pl jest Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług "VITA-SPRZĘT" spółka cywilna. Firma PPHiU "VITA-SPRZĘT" rozpoczęła działaność w roku 1992. Jest firmą prywatną, rzeszowską mającą swoją siedzibę na ulicy Jagiellońskiej 37. Od początku zajmuje się sprzedażą sprzętu medycznego. Sklep realizuje wnioski NFZ na zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne oraz środki pomocnicze. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta stanowi udogodnienie dla klienta.

PowiĂŞksz zdjecie

Sklep posiada szeroki wachlarz produktów w swojej sprzedaży. Na uwagę zasuguje fakt, iż sklep handluje importowanymi z Czech materiałami opatrunkowymi firmy BATIST oraz produktami z waty celulozowej (lignina) produkowanymi na miejscu, w Rzeszowie. Od początku 2010 roku sklep sukcesywnie wprowadza do sprzedaży sprzęt stomijny. Każdy produkt można przymierzyć i przetestować na miejscu, tak aby wyeliminować późniejsze wystąpienie dysonansu pozakupowego (rozczarowanie z dokonanego zakupu). Na miejscu można również dokonać zakupu farmaceutyków jak i parafarmaceutyków w aptece znajdującej się w sąsiednim lokalu.

W połowie 2010 roku został uruchomiony internetowy sklep medyczny. Otworzyło to firmie nowe kanały dystrybucji, a Klientom pozwoliło na łatwiejszy dostęp do oferowanych przez firmę produktów. Występuje możliwość odbioru osobistego zamówionego produktu w sklepie zlokalizowanym na ulicy Jagiellońskiej 37. Sklep realizuje również indywidualne zamówienia konkretnie pod potrzeby danego Klienta. Sklep internetowy posiada tylko produkty sprawdzone, dostępne od lat w sklepie medycznym. Internetowy sklep medyczny oferuje produkty renomowanych oraz solidnych producentów oraz dostawców dla Klientów o zróżnicowanych preferencjach zakupowych.

Polityka firmy zakłada, że ceny w sklepie oraz sklepie internetowym są identyczne a koszty zakupu różną się jedynie kosztami przesyłki. Zasady dokonywania zakupów poprzez sklep internetowy znajdują się w regulaminie.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

   Ilość szt.:
Łączna kwota netto: zł
Łączna kwota brutto: zł


controller page całoœć: 0.34583401679993 seconds